با گسترش روز افزون استفاده از اینترنت در ایران، بسیاری از مشاغل تصمیم به ساخت سایت گرفته اند. شما پزشکان عزیز نیز می توانید برای خود، کلینیک یا بیمارستانی که در آن فعالیت دارید، طراحی سایت حرفه ای پزشکی را تجربه کنید. از طریق طراحی سایت پزشکی شما نیز می توانید خدمات خود راا به صورت اینترنتی در اختیار عموم مردم قرار دهید. این کار علاوه بر تبلیغات و مشتری مداری، اتوماسیون اداری شما را نیز منظم تر می کند.

باید بگوییم امروزه همه چیز تغییر کرده و پزشکان زیادی در اینترنت و فضای مجازی فعالیت مستمر و موثری دارند . پس آستین ها را بالا بزنید و به فکر طراحی سایت پزشکی و طراحی وب سایت ویژه پزشکان برای حرفه خود باشید .

از لازمه های حضور در فضای مجازی داشتن یک وب سایت برای حرفه و یا کسب و کار خود می باشد . شاید شما به عنوان یک پزشک بگویید طراحی سایت پزشکی به چه درد می خورد ؟ از قدیم بیماران برای ویزیت شدن وقت می گرفتند و الان هم همین طور است دیگر وب سایت و فضای مجازی به چه درد می خورد؟

در جواب این سوال باید بگوییم که همه چیز تغییر کرده و پزشکان زیادی در اینترنت و فضای مجازی یک پایگاه برای معرفی خود و بهتر دیده شدن خدمات و برند خود دارند . امروزه بیماران هم برای جستجوی پزشک معالج و مناسب خود از اینترنت به عنوان یک پایگاه اطلاع رسانی استفاده میکنند و مهم این است که برای جستجوی خود همیشه نتیجه ای را در اینترنت و فضای مجازی پیدا خواهند کرد . پس آستین ها را بالا بزنید و به فکر طراحی سایت پزشکی برای حرفه خود باشید .

امروزه مردم قبل از مراجعه به پزشک درباره بیماری و مشکل خودشان در اینترنت جستجو می کنند تا علاوه بر اینکه اندک آشنایی از بیماری خود پیدا کنند بهترین پزشک را هم برای معالجه بیابند، این یعنی هجوم خیل عظیمی از بیماران به مطب پزشکی که در اینترنت فعالیت خوبی دارد. خوب حالا اگر شما طراحی سایت پزشکی را داشته باشید می توانید از این جستجوی کاربران نهایت استفاده را ببرید؛ حتماً می پرسید چگونه ؟ هانی تک به شما تمام فوت و فن هایی را که برای بهتر دیده شدن سایتتان نیاز دارید به شما خواهد گفت.

از دیگر مزایای داشتن یک وب سایت مناسب ویژه پزشکان به مدیریت ویزیت ها و قرار های ملاقات و سیستم نوبت دهی آنلاین در مراکز درمانی و یا مطب ها می توان اشاره نمود . با طراحی سایت حرفه ای برای پزشکان میتوان تمامی پرونده های مربوط به بیماران و مراجعان را به صورت دیجیتالی بایگانی نمود و هر زمان که شما به عنوان یک پزشک احتیاج به گزارشات درمانی خود دارید این پایگاه اینترنتی بهترین کارمند برای شما خواهد بود .

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی در ملی پرتال با نیاز سنجی از پزشکان و مشتریانشان و بر اساس آخرین استانداردهای طراحی سایت آسان جهان صورت می گیرد. طراحی قالب های واکنش گرا و سازگار با سئو تنها بخشی از ویژگی های ملی پرتال برای طراحی سایت پزشکی است.اولین و مهم ترین ویژگی که در طراحی سایت ملی پرتال برایی پزشکان باید وجود داشته باشد، نمایش کامل خدمات و تخصص های پزشکی/درمانی قابل ارائه است. کاربران باید بدانند که شما چه نوع خدمات درمانی ارائهه می کنید. همچنین، پیشنهاد می کنیم که رزومۀۀ کاملی از پزشکان به همراه سوابق و دستاوردهای ایشان در سایت پزشکی خود قرار دهید. این کار اعتمادد مشتریان را جذب می کند.مشتریان شما می خواهند از اطلاعات تماس و امکانات مطب یا کلینیک پزشکی شما مطلع شوند. این کار را می توانید به راحتی باا ایجادد صفحه تماس با ما و یک گالری تصاویر در طراحی سایت پزشکی انجام دهید. آدرس و شماره تماس خود را در صفحه تماس با ما سایت خود قرار دهید. همچنین، با قرار دادنن تصاویری از کلینیک خود می توانید مشتریان را با فضای کلینیک و تجهیزات پزشکی خود آشنا کنید.

یکی دیگر از ویژگی های مهم در طراحی سایت پزشکی، امکان رزرواسیون آنلاین می باشد. با استفاده از فرم ساز پیشرفته ملی پرتال می توانید فرم دلخواه و تخصصی خود را ایجاد کنید تا کاربران بتوانند به صورت آنلاین از پزشک مورد نظر خود وقت ملاقات دریافت کنند. همچنین می توانید فرم های ایجادد شده را به درگاه های بانکی متصل کنید تا فرآیند ثبت نام به طور کامل صورت گیرد.

ضرورت طراحی سایت پزشکی

اگر بگوییم داشتن سایت برای هر پزشکی ضروری است بی راه نگفته ایم . شما چه در کارتان بسیار سرشناس باشید و روزانه بیماران زیادی را ویزیت کنید، یا پزشکی تازه کار باشید هیچ تفاوتی نمی کند. اگر جزء دسته اول باشید؛ طراحی سایت پزشکی بستر خوبی است برای نشان دادن رزومه کاری شما، از تخصصتان در علم پزشکی گرفته تا ارائه مقالات و دستاوردهای شما در این زمینه؛ اما اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که به تازگی پا در عرصه پزشکی گذارده اند باید بگوییم که طراحی سایت پزشکی فضای خوبی را برای شما فراهم می کند تا خودتان را بیشتر سر زبان ها بیندازید.برای نمونه می توانید مشاوره پزشکی آنلاین و رایگان داشته باشید، انجمن هایی ایجاد کنید با هدف جمع شدن بیماران خاص مانند بیماران سرطانی و غیره. در این صورت وب سایت شما محیطی امن و صمیمی را برای این عزیزان فراهم می کند و در نهایت باعث می شود تا بیشتر در موتورهای جستجو دیده شوید.کلینیک های پزشکی هم در وب سایت خود می توانند لیست کاملی از خدمات پزشکی و اسامی کادر پزشکان ارائه دهند. امکان رزرو آنلاین نیز از مواردی است که موجب جذب هر چه بیشتر کاربران به کلینیک مورد نظر می شود.

در کنار تمامی این امکاناتی که باید در طراحی سایت پزشکی مد نظر قرار داد، اصول سئو و بهینه سازی سایت نیز باید رعایت گردد. خوشبختانه تمامی قالب های ملی پرتال طبق آخرین استانداردهای سئو طراحی شده اند. به این ترتیب سایت شما می تواند به خوبی در نتایج موتورهای جستجوگری نظیرر گوگل به نمایش در بیاید و از طراحی سایت ارزان بهره مند شوید. آمارها نشان می دهد که نزدیک به 80% کاربران اینترنت، از طریق موتورهای جستجوگرر وب سایت های مورد نیاز خود را پیدا می کنند.به علاوه، ویژگی واکنشگرا بودن طراحی سایتت ملی پرتال سبب می شود که سایت شما در تمامی صفحاتت نمایشگر، اعم از مانیتور، لپتاپ، تبلت و تلفن همراه به خوبی نمایش داده شود.نهایت موفقیت یک سایت پزشکی، آوردن کاربران و بیماران هدف به سایت با استفاده از نتایج گوگل و بالا آمدن سایت در موتور جستجوی گوگل می باشد. 

در صورتی که سایت پزشکی در زمینه ی کاری خود و روی کلمات هدف خود در صفحه ی اول گوگل بیاید میتواند مشتریان و کاربران بسیاری را جذب نماید. شرکت طراحی سایت ملی پرتال با تجربه ی بسیار در این مورد و شناختن کلمات کلیدی هدفمند توانسته است مشتریان خود را بسیار راضی نماید. به طور مثال در نمونه کارهای ما، کلمات کلینیک روانپزشکی یا کلینیک دندانپزشکی و یا روانپزشکی آنلاین و ... در رتبه های یک گوگل می باشند. تجربه ی چندین ساله ی ما پیرامون انواع طراحی سایت از طراحی سایت املاک و طراحی سایت بیمه و طراحی سایت شرکتی و طراحی سایت شخصی و طراحی سایت خبری میتواند شما را در داشتن یک سایت کارا و موثر در زمینه ی کاری خود موفق نماید.