همیشه طراحی سایت کافی نیست، شما نیاز دارید تا یک سیستم با یک برنامه ریزی و برنامه نویسی خاص داشته باشید و در واقع شما به یک طراحی سایت پرتال نیاز دارید تا با یک هدف خاص برای مدیریت بهتر مجموعه به شما کمک کند ، در طراحی سایت ما نیاز داریم تا روزانه کاربران مشخصی وارد سایت ما بشوند ما در طراحی سایت نیازمند بهینه سازی سایت نیز هستیم ، اما در طراحی سایت پرتال ما نیازمند این نیستیم که کاربران وارد سایت بشوند ، کافی است کاربرانی با سطح دسترسی مشخص با هدف مشخص وارد پرتال ما بشوند تا روند کاری آنها انجام شود. قبل از انجام هر کاری درباره طراحی سایت پرتال باید در مورد بودجه خود فکر کنید.همیشه توابعی وجود دارند که شما بدون آنها قادر به انجام کاری نیستید. برای مثال اگر تمایل دارید که محصولات خود را به صورت آن لاین به فروش برسانید، نباید در سایت خود صحبتی از این مطلب به میان آورید. اما گاهی اوقات انتخاب های بیشتری در پیش روی شماست. اگر قصد شما از طراحی سایت ترویج و تبلیغ است باید امکاناتی را برای مشتریان در وب سایت خود در نظر بگیرید. به طور مثال آنها باید بتوانند هتل شما را به صورت آن لاین رزرو کنند و یا اینکه با شماره ای که بر روی سایت قرار می دهید تماس بگیرند. بودجه طراحی سایت شرکتی شما نباید بر اساس هزینه ها باشد. به هر حال این مطلب را هم مد نظر قرار دهید که اگر برای وب سایت خود سرمایه گذاری بیشتری کنید، درآمد بیشتری نیز نصیبتان خواهد شد. برای مثال امکانات رزرو آنلاین هزینه بیشتری برای شما در بر خواهد داشت ، اما با این کار می توانید مشتریان بیشتری برای خود داشته باشید. در مورد هزینه های جانبی طراحی سایت پرتال هم فکر کنید. آیا شما به یک لوگو تبلیغاتی احتیاج دارید؟ آیا به رونوشتی از فعالیتهایتان احتیاج دارید؟ آیا می خواهید بیشتر از یک اسم دامین(Domain name) داشته باشید؟ تمامی این کارها هزینه بیشتری برای طراحی سایت پرتال شما در بر خواهد داشت. اما با یک سرمایه گذاری خوب می توانید یک نام تجاری خوب برای خود داشته باشید. برای مثال اگر وب سایت شما مطالب و رونوشت مناسب و خوبی داشته باشد علاوه بر کسب در آمد بیشتر، هزینه اولیه نیز به شما باز خواهد گشت. در هنگام راه اندازی یک وب سایت و یا طراحی سایت شخصی یکی از مهمترین مسائل، تشخیص این نکته است که از وب سایت خود چه می خواهید و بهترین کاری که می توانید انجام دهید چیست؟ اگر می خواهید در وب سایتتان یک نقشه تعاملی داشته باشید ابتدا باید با شرکت طراح وب سایت مشورت کنید و ببینید که آیا انجام این کار نیاز است یا خیر، و اگر لازم است هزینه های آن را برآورد کنید.مطمئن باشید که هر عملکردی از جانب شما، جایگاه خود را در وب سایت پیدا خواهد کرد.

دلیل طراحی سایت پرتال چیست ؟

مطمئنا هر خدماتی که شما در سازمان خود اضافه می کنید باید توجیه اقتصادی و سازمانی داشته باشد ، اما گاهی شده از خود بپرسید که چه نیازی است که شما طراحی سایت پرتال انجام دهید ؟ آیا طراحی سایت ارزان کافی است؟ آیا طراحی سایت اختصاصی پاسخ نیاز های شماست؟در پاسخ باید گفت پرتال مثل یک کارمند خوب و درست کار برای شما انجام وظیفه می کند ، کارمندی که قابل برنامه ریزی است و کاملا وظیفه شناس می باشد. وب‌سایت شما باید در مدت زمان اندکی بارگذاری شود و بیننده و بازدیدکننده‌ را منتظر نگذارد، زحمتی که شما برای زیبایی سایت تان می‌کشید همه زمانی موثر خواهد بود که سرعت بارگذاری سایت خود را بالا ببرید تا تعداد بیشتری از افراد توانایی دیدن و استفاده کردن از سایت شما را داشته باشند. به‌طور کلی طراحی سایت شما باید برای وب بهینه‌سازی شده باشد و لود شدن آن بیشتر از ۱۵۵ ثانیه طول نکشد. از تاثیر سرور هاست بر بهینه سازی سایت هم غاقل نشوید. بعد از اینکه بازدیدکنند‌ه‌ای به سایت شما وارد شد، سایت شما باید توانایی این را داشته باشد که بازدیدکننده و مخاطب را به بخش‌های مختلف سایت، هدایت کند. لازمهٔ این کار، داشتن نوار مسیریابی واضح و گویا است. لینک‌های مهم را در مکان مناسب قرار دهید. ترجیحاً نوار مسیریابی را در بالای سایت بگذارید تا در معرض دید باشد و به‌آسانی قابل دسترسی باشد. بالای سایت، محلی است که کاربر به محض ورود به سایت، آنجا را نگاه می‌کند. از منوهای خود در بخش‌های راست یا چپ سایتتان استفاده کنید؛ تا حد امکان تمامی صفحه‌ها، عناوین و اطلاعات سایتتان را به این منو‌ها و نوار مسیریابی پیوند دهید. شما هرگز نمی‌دانید که کدام‌یک از اطلاعات موجود در سایت شما، توجه کاربران و بازدیدکنندگان را جلب خواهد کرد؛ پس در طراحی سایت پرتال طوری همه چیز را بچینید که مخاطب دسترسی‌ آسانی به همهٔ اطلاعات شما داشته باشد. این امر تاثیر مهی در سئو سایت شما دارد.   طراحی سایت پرتال  

تفاوت پرتال و وب سایت چیست ؟

طراحی سایت حرفه ای برای روند کارهایی است که عمومیت بیشتری دارد و هدف شما جذب کاربرانی می باشد که نیاز به اطلاعات یا محصولات سایت شما می باشند ، به همین خاطر در طراحی سایت شما به بهینه سازی سایت نیز فکر می شود یا اینکه سایت فروشگاهی است یا طراحی سایت شرکتی یا باید به صورت طراحی سایت خبری باشد و یا اینکه با موضوعیت های مختلف است . اما در طراحی سایت پرتال شما افرادی را وارد پرتال خود می کنید که مشخصاً ارتباط با سازمان شما دارند و برای از بین بردن کارهای پرتکرار و پراشتباه که نیازمند دقت بالا و به روزرسانی لحظه ای می باشد از پرتال استفاده می کنید .

طراحی سایت ملی پرتال

ما نیاز شما را می دانیم ، با شما صحبت می کنیم ، برنامه ریزی می کنیم و به یک دسته بندی کلی خواهیم رسید برای شما پروپوزالی ارسال می کنیم از اینکه کار شما طی چه فرایندی قابل انجام می باشد ، گروه ملی پرتال به پشتوانه چندین سال سابقه و اجرا بیش از 100 ها پروژه طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، طراحی سایت پرتال ، طراحی سایت شرکتی ، توانسته است پاسخ مثبتی به نیازهای مشتریان خود بدهد. امروزه کامپیوترهایی با رزولوشن‌های مختلف وجود دارند. صفحه‌های نمایش بزرگ، متوسط، کوچک و متنوع. دامنهٔ این صفحه‌ها از ۶۴۰x۴۸۰ شروع و حتی به بیشتر از ۱۰۲۴x۷۶۸ می‌رسد. وظیفهٔ شما به‌عنوان طراح سایت این است که سایت خود را برای تمام این رزولوشن‌ها طراحی و قابل دسترسی کنید. طراحی سایت شخصی یا طراحی سایت شرکتی و یا طراحی سایت پرتال شما باید به‌گونه‌ای باشد که در تمام این صفحات با رزولوشن‌های مختلف، به‌خوبی به نمایش در آید. مفید‌ترین انتخاب برای رسیدن به این مهّم رعایت این نکته است که سایت خود را با «واحد درصد» طراحی کنید، نه با «پیکسل». طراحی سایت پرتال شما باید به‌گونه‌ای باشد که در تمامی مرورگرهای موجود و رایج به‌خوبی به نمایش درآید. سایت خود را در مرورگرهای متفاوت امتحان کنید. تنها به یک یا دو مرورگر اکتفا نکنید، تا زمانی‌که از درستیو قابل اجرا بودن طراحی سایت خود در اکثر مرورگر‌ها مطمئن شوید. یک سایت خوب در همه مرورگرها نمایش داده می شود.