شاید بتوانیم بگوئیم که مدارس و آموزشگاه های دولتی نتوانسته اند به خوبی از پتانسیل های اینترنت به خوبی بهره ببرند. اگر شما مدیر مدرسه هستید و قصد طراحی سایت مدرسه خود را دارید، ملی پرتال می تواند به خوبی پاسخگوی نیازهای شما باشد و همچنین طراحی سایت ارزان و حرفه ای را تجربه کنید.شما می توانید با ساخت سایت، مدرسه خود را معرفی کنید، هیئت موسس و کارکنان را به والدین بشناسانید و حتی روند ثبت نام دانش آموزان را تسهیل نمایید. طراحی سایت ملی پرتال با ارائه قالب هایی ریسپانسیو و واکنش گرا شما را در این کار یاری رساند.

همانطور که در ابتدا گفتیم، متاسفانه مدارس تا به امروز نتوانسته اند به درستی از تمام ظرفیت های فضای مجازی به خوبی بهره ببرند.طراحی سایت مدرسه نه تنها می تواند سطح علمی آن مدرسه را به اولیا نشان دهد، بلکه می تواند روند ثبت نام دانش آموزان را مشخص نماید.فرضاً اگر مدرسه شما پیش از ثبت نام، آزمون ورودی می گیرد، می توانید زمان برگزاری آزمون و شرایط ورود به آن را در سایت مدرسه خود قید نمایید. همچنین می توانید از طریق فرم ساز پیشرفته ملی پرتال، فرم ثبت نام در آزمون خود را ایجاد کنید (و حتی آن را به درگاه های بانکی متصل کنید).

طراحی سایت مدرسه

پيشرفت تكنولوژي بصورت روزانه و حتی ساعتی ، نوع زندگی ما را تحت شعاع خود قرار داده است و ما را مجبور به پذیرفتن تغييرات میکند . همه ما میدانیم که در دنياي اطراف ما تغییرات زیادی به وجود آمده است، این قضیه مدارس و اموزشگاه ها و مراکز اموزشی را نیز شامل میشود به همين دلیل است که نياز شديدي به طراحی سایت مدرسه احساس مي‌شود. برای مرکز آموزشی خود طراحی وب سایت داشته باشید . شما با طراحی سایت مدرسه خوب میتوانید به اهدافتان نزدیکتر شوید . با داشتن و ساخت وب سایت پایگاهی دارید که از طریق آن میتوانید با خانواده های دانش آموزانتان به صورت مستقیم در ارتباط باشید و آنها را در جریان وضعیت تحصیلی فرزندانشان قرار دهید و با انان تبادل اطلاعات داشته باشید . طراحی سایت مدرسه قابلیت های فراوانی دارد و شامل بخش های مختلفی است و از طراحی سایت شرکتی و طراحی سایت شخصی متفاوت است. سایت مدرسه و آموزشگاه ها باید دارای انعطاف باشند و هر زمان که نیاز بود بتوان به امکانات طراحی سایت مدرسه آن اضافه نمود .طراحی وب سایت آموزشگاه و یا مدرسه را می توان به شکل آنلاین ایجاد کرد .

طراحی سایت مدرسه

در سامانه ی آموزشگاه که مدیر مدرسه معمولا مدیریت اصلی سایت یا همان ادمین وبسایت را به عهده دارد به تمامی بخش های مدیریتی دسترسی دارد و بخش های مدیریت کلاسها ، مدیریت برنامه هفتگی و امتحانات و مدیریت نمره های دانش اموزان و مدیریت دبیران و معلمان و دانش آموزان ، مدیریت دروس تحصیلی و برنامه های فوق تحصیلی، مدیریت حضور و غیاب ، گالری عکس و ویدیو و فایل های دیگر را نیز به عهده دارد ، در سایت قسمتی به نام ارتباط با ما نیز موجود است ،در سایت میتوان امکاناتی همانند مدیریت سامانه پیام کوتاه یا (SMS) قرار داد که در بعضی از موارد کاربرد دارد .زمانی که سایت مدرسه اماده شد میتوان ثبت نام های دانش اموزان را بصورت آنلاین و بدون نیاز به مراجعه ی حضوری انان انجام داد .

مزیت این کار این است که در زمان ثبت نام مدرسه دیگر فضای مدرسه یا اموزشگاه شلوغ نمی شود و خانواده های دانش آموزان هم برای انجام ثبت نام نیازی نیست تا مسافتی را طی کنند و خود را به مدرسه برسانند ، آنها می توانند در منزل خود مانده و کارهای مربوط به ثبت نام فرزندان خود را در منزل انجام دهند.خوبی طراحی سایت مدرسه این است که دیگر برای انجام کارها زمان و مکان مطرح نمیشود و از این نظر محدودیت خاصی وجود ندارد .

برای طراحی سایت مدرسه پیشنهاد می کنیم بخشی را به معرفی مدرسه خود اختصاص دهید. این کار باعث می شود که دانش آموزان و والدینشان پیش از ثبت نام با شما و محیط مدرسه به خوبی آشنا شوند. قرار دادن اسامی اساتید و سوابق آن ها می تواند باعث شود والدین دیدگاه مناسبی نسبت به مدرسه شما پیدا کنند.امروز با اهمیت یافتن محتوا در سئو، بلاگ به قلب تپنده هر سایتی تبدیل شده است. با ایجاد وبلاگ برای طراحی سایت مدرسه خود می توانید اخبار مرتبط به حوزه آموزش و پرورش را با مخاطبان خود در میان بگذارید. بروز رسانی منظم بلاگ تاثیر بالایی بر روی سئو شما خواهد داشت.

اصول سئو و بهینه سازی سایت عامل مهمی در طراحی سایت مدرسه و دیده شدن سایت شما به شمار می آیند. خوشبختانه تمام قالب های ملی پرتال بر اساس آخرین استانداردهای طراحی سایت حرفه ای ایجاد شده اند. بنابراین می توانید مطمئن باشید که تمامی قالب ها نه تنها با سئو سازگار هستند، بلکه تمامی آنها قابلیت ریسپانسیو یا واکنش گرا بودن را دارند.


 

طراحی سایت مدرسه