شاید بتوانیم بگوئیم که مدارس و آموزشگاه های دولتی نتوانسته اند به خوبی از پتانسیل های اینترنت به خوبی بهره ببرند. اگر شما مدیر مدرسه هستید و قصد ساخت سایت برای مدرسه خود را دارید، ملی پرتال می تواند به خوبی پاسخگوی نیازهای شما باشد و همچنین طراحی سایت ارزان و حرفه ای را تجربه کنید.شما می توانید با ساخت سایت، مدرسه خود را معرفی کنید، هیئت موسس و کارکنان را به والدین بشناسانید و حتی روند ثبت نام دانش آموزان را تسهیل نمایید. طراحی سایت ملی پرتال با ارائه قالب هایی ریسپانسیو و واکنش گرا شما را در این کار یاری رساند.

همانطور که در ابتدا گفتیم، متاسفانه مدارس تا به امروز نتوانسته اند به درستی از تمام ظرفیت های فضای مجازی به خوبی بهره ببرند.طراحی سایت مدرسه نه تنها می تواند سطح علمی آن مدرسه را به اولیا نشان دهد، بلکه می تواند روند ثبت نام دانش آموزان را مشخص نماید.فرضاً اگر مدرسه شما پیش از ثبت نام، آزمون ورودی می گیرد، می توانید زمان برگزاری آزمون و شرایط ورود به آن را در سایت مدرسه خود قید نمایید. همچنین می توانید از طریق فرم ساز پیشرفته ملی پرتال، فرم ثبت نام در آزمون خود را ایجاد کنید (و حتی آن را به درگاه های بانکی متصل کنید).

برای طراحی سایت مدرسه پیشنهاد می کنیم بخشی را به معرفی مدرسه خود اختصاص دهید. این کار باعث می شود که دانش آموزان و والدینشان پیش از ثبت نام با شما و محیط مدرسه به خوبی آشنا شوند. قرار دادن اسامی اساتید و سوابق آن ها می تواند باعث شود والدین دیدگاه مناسبی نسبت به مدرسه شما پیدا کنند.امروز با اهمیت یافتن محتوا در سئو، بلاگ به قلب تپنده هر سایتی تبدیل شده است. با ایجاد وبلاگ برای طراحی سایت مدرسه خود می توانید اخبار مرتبط به حوزه آموزش و پرورش را با مخاطبان خود در میان بگذارید. بروز رسانی منظم بلاگ تاثیر بالایی بر روی سئو شما خواهد داشت.

اصول سئو و بهینه سازی سایت عامل مهمی در طراحی سایت مدرسه و دیده شدن سایت شما به شمار می آیند. خوشبختانه تمام قالب های ملی پرتال بر اساس آخرین استانداردهای طراحی سایت حرفه ای ایجاد شده اند. بنابراین می توانید مطمئن باشید که تمامی قالب ها نه تنها با سئو سازگار هستند، بلکه تمامی آنها قابلیت ریسپانسیو یا واکنش گرا بودن را دارند.


 

طراحی سایت مدرسه