اگر شما هم صاحب یک شرکت هستید یا قصد دارید به زودی شرکت خودتان را ثبت کنید، مطمئناً می دانید اینترنت نقش مهمی را در کسب و کار شرکت ها ایفا می کند و طراحی سایت شرکتی از ملزومات موفقیت در دنیای امروزی به شمار می آید. ملی پرتال ، امکان برندسازی و استفاده از پتانسیل های موجود در دیجیتال مارکتینگ را در اختیار شما قرار می دهد.پس همین الان برای ساخت سایت شرکتی اقدام کنید.در ابتدا نگاهی میندازیم به نکاتی که میتواند کمک حال شما در پروسه طراحی سایت شرکتی باشد

اهداف راه اندازی و طراحی سایت شرکتی

در هنگام ساخت سایت و طراحی سایت شرکتی اولین پرسشی که باید از خود بپرسید این است که ” هدف از طراحی سایت شرکتی چیست؟” جواب این سوال کاملا واضح است. اگر شما خرده فروش هستید هدف شما فروش محصولاتتان است. اما اگر تمایل دارید که وب سایتی بروشور مانند داشته باشید، طراحی یک صفحه وب برایی شما کافیست. این یک شروع خوب است . اما استفاده از افکار خاص تر و ویژه تر، در طراحی یک وب سایت مناسبتر به شما کمک خواهد کرد.اگر شما وب سایتی با اهدافی که در بالا گفته شد طراحی کنید، قطعا به اهداف خود خواهید رسید. البته ارزیابی شرکت طراح وب سایت شما نیز در این زمینه موثر است.برای مثال شاید افکار شما این باشد که استفاده از سادگی طراحی سایت شخصی میتواند به شما کمک کند و یا طراحی سایت اختصاصی بهترین راه حل برای شما باشد، مطمئنا راهه کار هایی که شرکت طراح سایت به شما ارائه میکند میتواند نقش بسزایی در انتخاب بهترین تصمیم داشته باشد

مشخصات مشتریان وب سایت شرکتی

به نظرتان چه کسانی از وب سایت شما استفاده می کنند؟گاهی اوقات یک وب سایت می تواند فرصتی برای رسیدن افراد به اهدافشان باشد. بازار یابی آنلاین نیز مانند بازار یابی آفلاین قوانین مخصوص به خود را دارد. برای این کار ابتدا هدف خود را از بازاریابی مشخص کنید و هیچ وقت سعی نکنید تا همه افراد را از خود راضی و خوشنود نگه دارید. ظاهر و عملکرد وب سایت شما نیز باید بر اساس خواسته ها و نیازهای مشتری هایتان باشد زیرا طراحی سایت برای مخاطبان شما انجامم شده.

طراحی سایت شرکتی

محتوا به دو دلیل مهمترین قسمت از طراحی سایت شرکتی است. اول اینکه مشتریان بدانند که در وب سایت شما به دنبال چه چیزی هستند و در واقع شما با تولید محتوا به آنها احترام گزاشته اید و اطلاعات مفیدی را در اختیار آنها قرار داده اید که این موضوع برای مخاطبان شما بسیار ارزشمند است و دیگر اینکه شما نیز اینن اطمینان را پیدا کنید که موتورهای جستجو گر بهترین جستجو را در وب سایت شما انجام می دهند.معمولا افراد ترجیح می دهند که برای پس انداز بیشتر ، خودشانن مطالب وب سایتشان را آماده کنند. اما همانطور که قبلا اشاره شد، محتوا مهمترین قسمت یک وب سایت است که در دراز مدت درآمد بیشتری برای شما ایجاد میی کند.بعضی افراد دست خط زیبایی دارند و به خوبی نیز می نویسند. اما اهمیت استفاده از کلمات کلیدی، عبارات کلیدی، قابلیت استفاده، ضرورت اسکن کردن و غیره ، ضرورت این امر را می رساند که نگارش مطالب یک وب سایت، خود یک هنر است.اهمیت استفاده از تصاویر نیز در طراحی سایت شرکتی نباید دست کم گرفته شود.. وب سایت مانند یک رسانه تصویری است که تفاوت تصاویر خوب و حرفه ای با تصاویر بد نباید دست کم گرفته شود. بنابراین برای این کار شما باید از یک عکاس حرفه ایی استفاده کنید و طراحی سایت آسان را حرفه تر کنید.

احتیاجات وب سایت شما در آینده چیست؟

هنگام ساخت سایت شرکتی می بایست به چگونگی بسط و گسترش آن نیز فکر کنید. این تمام چیزی است که به آن نیاز دارید.ممکن است شما به یک وب سایت بروشور مانند احتیاج داشته باشید یا با استفاده از تجارت آفلاین محصولات خود را به فروش برسانید یا نهایتا انتظار یک طراحی سایت شخصی را داشته باشید. اما بایدد بررسی کنید که کدامیک از این موارد به گسترش و پیشرفت سایت شما بیشترین کمک را خواهند کرد؟شما شاید در ابتدا یک یا دو سفارش در هفته داشته باشید که با استفاده از یک سیستم رزرو ساده خودتان از عهده انجام آن بر آیید. اما اگر تعداد آنها به ۱۰۰ یا ۱۰۰۰ عدد در هفته برسد، چه خواهید کرد؟پس برای اینکه مشتریهای خود را از دست ندهید از ابتدای راه اندازی وب سایت و پروسه طراحی سایت شرکتی ، نیازهای آینده آن را ارزیابی ، تجزیه و تحلیل و بررسی کنید و سایت خود را به روز نگه دارید.

شروع برای طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی در ملی پرتال به این صورت است که تمام نیازهای ابتدایی شرکت ها و مشتریانشان برآورد شده است. همچنین، با توجه به انعطاف پذیری ملی پرتال شما می توانید بر اساس نوع کسب و کار خود، امکانات خاصی را در سایت شرکتی خود قرار دهید.در سایت شرکتی باید فاکتورها و المان های خاصی مدد نظر قرار گیرد تا نهایت کار یک طراحی سایت حرفه ای انجام شود. شاید بتوان گفت که مهم ترین ویژگی ها در طراحی سایت شرکتی ، کاربرپسند بودن و نمایش کامل خدمات است. کاربران باید بتوانند پس از ورود به سایت شما از حوزه فعالیت شما مطلع شوند و بدانند که ساختار وب سایت شما به چه شکل است.امکان خرید آنلاین و اتصال به درگاه های بانکی یکی از ویژگی های مهم در طراحی سایت شرکتی است. این کار نه تنها امور خرید و حسابداری را تسریع می کند، بلکه هزینهه های مربوط به نیروی انسانی را نیز می کاهد. مشتریان می توانند تنها با چند کلیک خدمات مورد نظر خود را دریافتت کنند.

علاوه بر تمامی امکانات گفته شده، در طراحی سایت شرکتی باید مواردی مانند سئو و بهینه سازی سایت نیز باید رعایت گردد. خوشبختانه تمامی قالب های ملی پرتال بر اساس آخرین استانداردهای جهانی، طراحی شده اند و همگی با موتورهای جستجوگر سازگار هستند. به این ترتیب سایت شرکتت شما می تواند به راحتی وو با کمی تلاش در نتایج جستجوی گوگل رتبه خوبی را به دست آورد در کنار اینکه شما یک طراحی سایت ارزان را تجربه کرده اید.همچنین، ویژگی ریسپانسیو بودنن قالب های ملی پرتال سببب می شود که وب شما در تمامی نمایشگرها (لپتاپ، تبلت و موبایل) به خوبی نمایش داده شود تا کاربران بتوانند از تمامی امکانات سایتت شما بهره ببرند.