در تلاش هستید سایت خبری مستقل خود را راه اندازی کنید؟ ملی پرتال راهکار مناسبی را برای طراحی سایت خبری شما در نظر دارد.شما نیز می توانید سایت خبری خود را از طریق ملی پرتال به سادگی راه اندازی کنید. سایت های خبری اصولاً طراحی پیچیده ای ندارند و معمولاً از الگوی قالب های بلاگ ها پیروی می کنند. به همین دلیل، مدیریت سایت های خبری چندان دشوار نیست. همچنین، با ابزارهای پیشرفته تعبیه شده در ملی پرتال، مدیریت سایت خبری برایتان ساده خواهد بود و طراحی سایت ارزان و حرفه ای را باهم تجربه خواهید کرد

سایت های خبری مانند هر سایت دیگری فاکتورهای خاص خود را دارند و مانند هر سایت دیگری کاربردی بودن، مهم ترین ویژگی آنهاست. کاربران باید در همان لحظه اول، روش کار با سایت شما را متوجه شوند. در طراحی سایت خبری، سادگی بهترین گزینه است. آن چیزی که در سایت خبری مهم است جلوه و طراحی سایت نیست، بلکه محتوا و ارزش خبری مطالبتان است. مطمئناً عناصر گرافیکی و چشم نواز در راحت خواندن محتوا به کاربران شما کمک می کنند، اما اولویت درجه یک شما نیستند.قابلیت به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی یکی دیگر از ویژگی های مهم در طراحی سایت خبری است. خوانندگان سایت خبری شما باید بتوانند اخبار و مطالب مهمی که شما منتشر می کنید را با حلقه دوستان خود به اشتراک بگذارند. این اشتراک گذاری و سهولت در استفاده علاوه بر تجربه کاربری خوب، به سئو سایت شما نیز کمک می کند.تعداد خبرنگاران و نویسندگان یک سایت خبری امکان مدیریت سایت خبری را کمی دشوار می کند. کاربری ساده ملی پرتال به شما این امکان را می دهد تا به تعداد نامحدود برای سایت خبری خود کاربر و نویسنده تعریف نمایید و برای هر کدام نسبت به وظایفشان، دسترسی محدودی را تعریف کنید.

علاوه بر تمام ویژگی های گفته شده در بالا، ملی پرتال مزایای دیگری نیز دارد. تمام قالب های ملی پرتال واکنشگرا هستند. به این معنی که سایت شما در تمامی صفحات نمایشگر به خوبی نمایش داده می شود و کاربران می توانند از تمامی امکانات سایت شما به راحتی استفاده کنند. مزیت مهم دیگر بهینه سازی قالب ها برای موتورهای جستجو است. این ویژگی باعث می شود که با کمی تلاش بتوانید سایت خود را به رتبه های بالای نتایج جستجوی گوگل برسانید.اگر قصد راه اندازی سایت خبری دارید، ملی پرتال میزبان خوبی برای طراحی سایت حرفه ای شما خواهد بود.


 

 

طراحی سایت خبری