اگر شما یک دفتر بیمه را اداره می کنید، مطمئناً می دانید که مشتری مداری و رسیدگی به امور مراجعین، امری بسیار دشوار است. اما راه حل چیست؟ شما می توانید با راه اندازی و طراحی سایت ارزان برای دفتر بیمه خود بسیاری از این امور مراجعه کنندگان را به صورت دیجیتالی انجام دهید. طراحی سایت بیمه نه تنها اتوماسیون اداری شما را منظم می کند، بلکه هزینه ها را نیز کاهش می دهد. به همین ترتیب روند اداری امور بیمه مشتریان راحت تر صورت می گیرد. همچنین، سایت بیمه شما به پایگاهی برای اطلاع رسانی به مشتریان تبدیل خواهد شد.

طراحی سایت بیمه در ملی پرتال با نیاز سنجی از دفاتر بیمه و مشتریانشان و بر اساس آخرین استانداردهای طراحی سایت جهان صورت می گیرد. بنابراین می توانید مطمئن باشید که سایت بیمه شما بهترین خدمات را به مشتریان عرضه می کند.اولین ویژگی یک سایت بیمه کاربردی بودن آن است. مخاطبان با ورود به سایت بیمه باید بدانند که به چه سایتی آمده اند و برای انجام کارهای خود چه گزینه هایی را کلیک کنند. از آنجایی که سایت های بیمه محتوای بسیار زیادی دارند و از قضا بیشتر این مطالب شبیه به هم هستند، چیدمان و دسته بندی موضوعات در طراحی سایت بیمه امری بسیار حیاتی است. بنابراین طراحی سایت حرفه ای کارگزاری بیمه باید به گونه ای باشد که مطالب در جای درست خود قرار داشته باشند.

در کنار تمامی این امکاناتی که باید در طراحی سایت بیمه مد نظر قرار داد، اصول سئو و بهینه سازی سایت نیز باید رعایت گردد. خوشبختانه، تمامی قالب های ملی پرتال طبق آخرین استانداردها طراحی شده اند. به این ترتیب سایت شما می تواند به خوبی در نتایج موتورهای جستجوگری نظیر گوگل به نمایش در بیاید.به علاوه، ویژگی ریسپانسیو بودن طراحی سایت ملی پرتال باعث می شود که سایت شما در انواع صفحات نمایشگر به خوبی نمایش داده می شوند.


 

طراحی سایت بیمه