اگر شما یک دفتر بیمه را اداره می کنید، مطمئناً می دانید که مشتری مداری و رسیدگی به امور مراجعین، امری بسیار دشوار است. اما راه حل چیست؟ شما می توانید با راه اندازی و طراحی سایت ارزان برای دفتر بیمه خود بسیاری از این امور مراجعه کنندگان را به صورت دیجیتالی انجام دهید. طراحی سایت بیمه نه تنها اتوماسیون اداری شما را منظم می کند، بلکه هزینه ها را نیز کاهش می دهد. به همین ترتیب روند اداری امور بیمه مشتریان راحت تر صورت میی گیرد. همچنین، سایت بیمه شما به پایگاهی برای اطلاع رسانی به مشتریان تبدیل خواهد شد.

طراحی سایت بیمه در ملی پرتال با نیاز سنجی از دفاتر بیمه و مشتریانشان و بر اساس آخرین استانداردهای طراحی سایت جهان صورت می گیرد. بنابراین می توانید مطمئن باشید که سایت بیمه شما بهترین خدمات را به مشتریان عرضه می کند.اولین ویژگی یک سایت بیمه کاربردی بودن آن است. مخاطبان باا ورود به سایت بیمه باید بدانند که به چه سایتی آمده اند و برای انجام کارهای خود چه گزینه هایی را کلیک کنند. از آنجایی که سایت های بیمه محتوای بسیارر زیادی دارند و از قضا بیشتر این مطالب شبیه به هم هستند، چیدمان و دسته بندی موضوعات در طراحی سایت بیمه امری بسیار حیاتی است. بنابراین طراحی سایت حرفه ای کارگزاری بیمه باید به گونه ای باشد که مطالب در جای درست خود قرار داشته باشند.

طراحی سایت بیمه

نمایندگی های بیمه با طراحی سایت بیمه می توانند تمامی خدمات بیمه ای خود را از جمله صدور بیمه نامه، مشاوره و ارائه آن به صورت آنلاین ارائه دهند یعنی با طراحی سایت بیمه می تواند صدور بیمه نامه انلاین – مشاوره انلاین و پرداخت حق بیمه آنلاین را به مشتریان خود ارائه دهند. همچنین نمایندگی های بیمه با طراحی سایت بیمه میتواند حق بیمه را بصورت قسطی مدیریت کرد. نمایندگان بیمه با طراحی سایت بیمه میتواند با صدور بیمه اتومبیل – بیمه های مسئولیت – بیمه اشخاص- بیمه های مهندسی – بیمه های آتش سوزی – بیمه های باربری را بصورت آنلاین انجام دهد. مشتریان نمایندگی های بیمه در سایت طراحی شده بیمه می تواند استعلام بیمه نامه خود را انجام دهند یکی از پرکاربردترین کاربردهای طراحی سایت بیمه استعلام قیمت بیمه نامه میباشد.سوابق بیمه، بیمه شدگان را میتواند ارائه دهد . طراحی سایت بیمه ارائه سوابق بیمه مشتریان خود می تواند خدمات خوبی را به مشتریان خود بدهند. بیمه تامین اجتماعی در طراحی سایت پرتال اصلی خود یکی از اصلی ترین خدماتش ارائه سوابق بیمه به بیمه شدگانش است. بیمه اتومبیل - بیمه مهندسی - بیمه اتش سوزی - بیمه حمل و نقل – بیمه مسئولیت – بیمه عمر - بیمه تکمیلی - بیمه درمان – بیمه پیمانکاران - بیمه کشتی - بیمه هواپیما - بیمه قطا ر- بیمه ساختمان با طراحی سایت بیمه نمایندگی ها با بهره مندی از طراحی سایت اختصاصی بیمه میتوانند اکثر عملیاتی که بر روی کاغذ انجام میگردد را حذف نمایند و در زمان و هزینه صرفه جویی کنند.رقابت در صنعت بیمه ، شاید یکی از شدیدترین رقابت ها در دنیای کنونی باشد . اکثر مردم از تفاوت بین انواع بیمه ها و کیفیت ارائه شده توسط شرکت های بیمه اطلاعی ندارند . و چه بسا حتی شاید ندانند که فلان بیمه را می توانند از شرکتی غیر از شرکت فعلی با قیمتی ارزانتر و خدماتی بهتر تهیه کنند.در این فضای رقابتی، داشتن طراحی سایت بیمه ، می تواند اعتبار کارگزاری/نمایندگی شما را نزد مشتریانتان بسیار افزایش دهد.باعث می شود که مشتریان بیشتر به شرکت شما اطمینان نمایند. و در برند سازی برای کارگزاری/نمایندگی شما بسیار تاثیرگذار است.

طراحی سایت بیمه

در ضمن بهره مندی از طراحی سایت شرکتی بیمه می تواند به عنوان ستون فقراتی برای انجام انواع تبلیغ ارزان قیمت اینترنتی ( همانند ایمیل مارکتینگ ، دادن آگهی در سایتهای تبلیغاتی اینترنتی ، بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو مانند گوگل و طراحی سایت خبری و طراحی سایت املاک و …) باشد.

در کنار تمامی این امکاناتی که باید در طراحی سایت بیمه مد نظر قرار داد، اصول سئو و بهینه سازی سایت نیز باید رعایت گردد. خوشبختانه، تمامی قالب های ملی پرتال طبق آخرین استانداردها طراحی شده اند. به این ترتیب سایت شما می تواند به خوبی در نتایج موتورهای جستجوگری نظیر گوگل به نمایشش در بیاید.به علاوه، ویژگی ریسپانسیو بودن طراحی سایت ملی پرتال باعث می شود که سایت شما در انواع صفحات نمایشگر به خوبی نمایش داده میی شوند.

هرکدام از نمایندگی‌های بیمه می‌توانند با طراحی سایت نمایندگی بیمه مختص به خود و کاملاً جدا از سایت بیمه اصلی شرکت بیمه داشته باشند. که دامنه آن میتواند با نام سایت شرکت بیمه به همراه کد نمایندگی مورد نظر باشد. این وبسایت بیمه می‌تواند در کلمات کلیدی مختلف مربوط به بیمه در موتورهای جستجو حضور داشته باشند تا بتواند ورودی قابل توجهی از مشتریان را برای نمایندگی مورد نظر داشته باشند. طراحی سایت شرکت بیمه یکی از تخصص های ملی پرتال می‌باشد. طراحی سایت بیمه به صورت کاملاً بهینه سازی شده انجام خواهد شد تا بتواند در موتورهای جستجو مشاهده شود. از لحاظ محتوا می‌توان اطلاعات و تجربیات شما تحت عنوان مدیر شرکت بیمه در این وب سایت شرکت بیمه قرار گیرد و همچنین بخشی تحت عنوان سوالات مشتریان را در نظر گرفت. در این سایت بیمه می‌توان بخشی را در نظر گرفت که کاربر درخواست خود را در قالب یک فرم پر کرده تا به دست بخش فروش بیمه برسد. امکانات بسیار زیادی در این زمینه می‌توان در نظر گرفت که در صورت تماس با کارشناسان ما در مورد امکانات طراحی سایت شخصی بیمه می‌توانید صحبت کنید.

تعرفه طراحی سایت بیمه

تعرفه طراحی سایت شرکت بیمه و تعرفه طراحی سایت بیمه بستگی به امکانات مورد نظر شما متغییر است. روال کاری بدین صورت است که پس از تماس اولیه مشتری، نیازمندی‌ها تحلیل می‌شود و توسط متدولوژی های روز دنیا در مهندسی نرم افزار طرحی در فاز اول پروژه توسط متخصصین ملی پرتال نوشته می شود.