اگر شما هم آژانس مشاوره املاک دارید، احتمالاً می دانید که طراحی سایت املاک چقدر می تواند در کارتان تحول ایجاد کند. داشتن یک سایت امروزه برای هر کسب و کاری ضروری است و می تواند تاثیر مثبتی بر روی شناخته شدن یک شغل داشته باشد. با راه اندازی سایت برای آژانس مسکن خود میی توانید دامنه مشتریان خود را گسترش دهید. همچنین، قرار دادن عکس و فیلم از املاک مورد نظر در طراحی سایت املاک می تواند در وقت کاری شما صرفه جویی کند و مشتریان واقعی را به سمت شما روانه سازد.

شاید بگویید ممکن است تبلیغات در فضای مجازی و اینترنت و یا طراحی سایت حرفه ای هم مانند تبلیغات عادی به صورت فیزیکی و رو در رو ، پر هزینه و کم بازده باشد ، ولی حقیقت کار اینطور نیست! مطمئنا اگر دارای کسب و کار فعالی هستید ، بار ها و بار ها اقدام به انتشار تراکت ، بنر ، پوستر و … تبلیغاتی نموده اید و شاید بازدهی بسیار پایینی از این تبلیغات نصیب شما شده است ، ولی در فضای مجازی و در طراحی سایت املاک موضوع تبلیغات بسیار متفاوت و روش های تبلیغاتی نیز بسیار متنوع اند! در فضای مجازی شما می توانید اگر با اصول تبلیغات و بازاریابی آشنایی داشته باشید ، به راحتی بتوانید فروش خود را چند برابر کنید …! بله چند برابر و این با توجه به بازار بزرگ اینترنت و امکان طراحی سایت ارزان و ده ها روش تبلیغاتی مختلف ، امکان پذیر خواهد بود. اگر نیاز به مشاوره در زمینه بازاریابی اینترنتی و طراحی سایت املاک و افزایش فروش خود دارید ، کارشناسان با کمال میل آماده پاسخگویی به پرسش های شما هستند.

طراحی سایت املاک در ملی پرتال بر اساس نیازهای شما و مشتریانتان صورت می گیرد. به این ترتیب می توانید با پرداخت مبلغ مناسبی طراحی سایت حرفه ای برای املاک خود راه اندازی کنید.طراحی سایت املاک نیز مانند هر سایت دیگری مشخصه ها و ویژگی های مخصوص خود را دارد. از آنجایی که مخاطبان یک سایت املاک همه اقشار جامعه هستند، کاربردی بودن اولین ویژگی است که باید به آن توجه نمود. یک سایت مسکن باید بتواند بهترین تجربه کاربری را در اختیار مخاطبان قرار دهد. تجربه کاربری خوب به این معنی است که مخاطب پس از ورود به سایت، احساس آشنایی داشته باشد وو بتواند به راحتی به قسمت های مختلف سایت مهاجرت کند.در طراحی سایت ارزان املاک ملی پرتال شما قادر خواهید بود مشخصات املاک فروشی یا اجاره ای خود را به صورت کامل وارد کنید. قرار دادن گالری تصاویر برای هر محصول می تواند در بازاریابی املاک به شما کمک کند.شاید ندانید اما امروزه بلاگ قلب تپنده طراحی سایت املاک شمار می آید. با ایجاد بلاگ برای طراحی سایت املاک خود می توانید آخرین اخبار مربوط به حوزه مسکن را با مخاطبان خودد در میان بگذارید. آپدیت منظم بلاگ می تواند به سئوی سایت املاک شما کمک کند.

 

طراحی سایت املاک

 

تصور کنید دارای یک فروشگاه در یک محله پر رفت و آمد از یک شهر هستید ، به نظرتان روزانه چه تعداد مشتری برای خرید به فروشگاه شما وارد می شوند؟ ۱۰ نفر ، ۱۰۰ نفر ؟آیا تا چه ساعتی می توانید فروشگاه را باز نگه داشته و از چند نفر فروشنده می توانید برای فروش محصولات خود استفاده کنید؟حال به دنیای مجازی خود برگردیم ، در این محیط و با طراحی سایت املاک ، بازار هدف شما محدود به یک محله ، شهر یا استان خاصی نمی شود و کسب و کار آنلاین شما می تواند از کل کشور ، در ۲۴ ساعت و ۷ روز هفته مشتری را روانه فروشگاه شما نماید ، بدون هیچ فروشنده ی خاصی!

با طراحی سایت شرکتی و یا طراحی سایت اختصاصی متناسب با کسب و کار خود ، از همان روز های اول شروع فعالیت مجازی خود متوجه می شوید که مشتریان جدید و تازه ای به کسب و کار شما اضافه می شود و با این روش می توانید فروش خود را نیز افزایش دهید. پس از ورود به دنیای مجازی که اولین قدم آن طراحی سایت ، ساخت سایت و یا خرید وب سایت می باشد ، روش های بسیاری را نیز در مقابل خود مشاهده می کنید که می توانید از همه آن ها برای پیشرفت در اینترنت و رشد وب سایت خود استفاده کنید و در نهایت به هدف مهم خود که افزایش فروش است دست یابید

روزانه هزاران نفر با کلمه های کلیدی مختلف ، در موتور های جستجو ، از جمله «گوگل» ، به دنبال کسب و کار و محصول مورد نیاز خود می باشند ، و درصد بالایی از این جستجو کنندگان می توانند مشتری خوبی برای شما باشند و درصد خرید آنها با توجه به اینکه داوطلبانه جستجو کرده و به شما را یافته اند ، بالا می باشد ، بنابراین شما می توانید با داشتن یک وب سایت خوب و سئو سازی استاندارد آن  ، از گوگل نیز ورودی داشته و کاربرانی که به دنبال فعالیت شما می باشند را به سایت املاک خود بکشانید.

اصول سئو و بهینه سازی سایت نیز عامل مهمی در طراحی سایت شخصی به شمار می آید. بهتر است بدانید که تمامی قالب های ملی پرتال بر اساس آخرین استاندارد های طراحی سایت، ایجاد می شوند. به این ترتیب سایت شما می تواند به خوبی در نتایج موتورهای جستجوگری نظیر گوگل به نمایش در بیاید. همچنین، ویژگی واکنشگرا بودن طراحی سایت ملی پرتال سبب می شود که سایت املاک شما در تمامی صفحات نمایشگرها (مانیتور، تبلت و موبایل) به خوبی نمایش داده می شوند.

آیا می دانید ، هزینه ای که برای طراحی سایت املاک خود انجام میدهید ، نسبت به بازدهی که یک وب سایت می تواند برای شما داشته باشد ، چقدر ناچیز است؟ توجه کنید شما برای یکبار وب سایت مورد نظر را خرید کرده و راه اندازی می کنید و می توانید به وسیله آن ، صد ها و شاید هزاران مشتری بالقوه را به وب سایت و در نهایت شرکت خود هدایت کرده و فروش خود را چندین برابر کنید. بنابراین هزینه ای که برای ساخت سایت و طراحی وب سایت خود می کنید ، مطمئنا اگر اصولی باشد می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن ، چند برابر آن را به شما بازگرداند و به گول انگلیسی ها ، Money back ، داشته باشد!