امروزه با پیشرفت تکنولوژی در ایران، تمام کسب و کارها نیاز به ساخت سایت و طراحی سایت را برای معرفی خدمات و فروش محصولات خود را ملزم میداند.طبیعی است که این نیاز منجر به هزینه خواهد شد.ولی به چه میزان باید برای طراحی سایت هزینه کرد؟آیا باید طراحی سایت شخصی با طراحی سایت شرکتی باید هزینه های یکسانی داشته باشد؟مطمئنا خیر.برای مثال در طراحی سایت شخصی، روال کار به این صورت است که فرد مایل است تا فقط این امکان را داشته باشد که رزومه و نمونه کارهای خود را در فضای اینترنت به نمایش قرار دهد.در صورتی که سایت شرکتی را فقط نمیتوان با معرفی محصولات و تاریخچه شرکت خلاصه کرد.در نهایت جواب سوال ما این است.قیمت طراحی سایت بستگی به امکانات مدنظر دارد.

در فضای وب کافی است عبارت (طراحی سایت ارزان) را جستجو کنید.صفحات زیادی را پیدا میکنید که به شما پیشنهاد میدهند با قیمتی کمتر از ۱۰۰ هزار تومات میزبان سایت شما باشند و این ادعا را دارند که کیفیت کار بالایی را ارائه میدهند!!آیا میتوان به این ادعا اعتماد کرد؟
در سوال قبلی ما پاسخ دادیم که نیازی نیست هزینه زیادی برای طراحی سایت متحمل شوید.ولی این به این معنا نیست که کمترین هزینه را پرداخت کنید و تصور کنید که با کمترین هزینه بهترین خدمات را دریافت کرده اید!!
کافیست کمی پرس و جو کنید.سایتهای پربازدید به فضای (هاست) و پهنای باند زیادی نیاز دارند که شاید این هزینه به تنهایی بالای ۱ میلیون در سال هزینه زا باشد.و این قیمت شامل طراحی سایت نمیشود.پس وقتی شما قصد دارید طراحی سایت ارزان را تجربه کنید.به این فکر کنید که چه خدماتی از میزبان خود دریافت میکنید.آیا به پشتیبانی بعد از طراحی سایت اندیشیده اید؟

گاهی اوقات طراحی سایت می تواند در کمتر از یک روز انجام شود، اما آیا این سایت ارزان می تواند تمام امکانات مورد نیاز یک سایت خوب را داشته باشد؟ مسلما طراحی سایت ارزان قیمت و غیر حرفه ای، نمی تواند نیاز های متنوع و متغیر مدیران سایت و کاربران متعدد آنها را براورده سازد.در نگاه اول ممکن است قیمت طراحی سایت توسط ملی پرتال ارزانترین به نظر نرسد، اما طراحی سایت حرفه ای و از آن مهمتر بهینه سازی سایت که توسط گروه ملی پرتال صورت می پذیرد، می تواند شروع مناسبی برای حضور موفق یک سایت در محیط اینترنت باشد.با توجه به تجربه ملی پرتال در زمینه طراحی سایت و نرم افزار های تحت وب از جمله وب سایت های شخصی، وب سایت مخصوص شرکت ها، پورتال های تحت وب، سیستم های مدیریت محتوا و فروشگاه های الکترونیک و ... این شرکت آمادگی خود را برای طراحی سایت برای افراد و شرکتهای مختلف به صورت کاملا اختصاصی و طبق نظر مشتری اعلام می دارد.


 

طراحی سایت ارزان