اگر صاحب یک آتلیه یا گالری هستید و درباره ساخت سایت برای کسب و کار خود تردید دارید، بهتر است بدانید که امروزه طراحی سایت برای هر کسب و کاری ضروری است. ساخت سایت نه تنها باعث ارائه خدمات بهتر به مشتریان می شود، بلکه در برند سازی نیز به شما کمک می کند.آتلیه ها و گالری ها نیز از این امر مستثنی نیستند. طراحی سایت آتلیه در حقیقت، رزومه تجربیات و تخصص شماست. با داشتن یک سایت گالری با رابط کاربری ساده و زیبا می توانید مهارت و تخصص خود را به مشتریان تان نشان دهید. همچنین، از آنجاییکه امروزه بیشتر مردم همیشه به اینترنت دسترسی دارند، اهمیت داشتن  سایت دو چندان شده است.

همانطور که در ابتدا گفتیم، امروزه طراحی سایت حرفه ای آتلیه به یکی از ضروریات هر کسب و کاری تبدیل شده است. آتلیه ها و گالری ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند. طراحی سایت آتلیه، عناصر و المان های خاص خود را نیاز دارد. مانند هر نوع سایت دیگری، طراحی سایت گالری باید بر اساس کاربرپسند بودن انجام شود تا کاربران می توانند به راحتی در سایت شما بگردند و از تمامی امکانات بهره ببرند.از آنجایی که محور اصلی فعالیت آتلیه ها و گالری ها، بر روی تصویر یا عکس می باشد، ایجاد گالری تصاویر در طراحی سایت آتلیه اهمیت فراوانی دارد. مطمئناً کاربران می خواهند پیش از مراجعه به شما با مهارت هایتان آشنا شوند. خوشبختانه ملی پرتال تمامی امکاناتی که شما برای طراحی سایت گالری خود نیازمندید را در اختیارتان قرار می دهد. ما از اهمیت داشتن گالری برای سایت های آتلیه آگاه هستیم، به همین منظور سیستم پیشرفته ای را در ملی پرتال راه اندازی کرده ایم که با استفاده از آن شما نه تنها می توانید گالری تصاویری زیبا و شکیل در سایت آتلیه خود ایجاد کنید، بلکه می توانید آن را بر اساس هر موضوعی که می خواهید دسته بندی کنید.

یکی از امکانات ملی پرتال، فرم ساز پیشرفته آن است. شما می توانید با استفاده از این فرم ساز، هر نوع فرمی را ایجاد نمایید، از فرم دعوت به همکاری گرفته تا رزرو آنلاین و پیگیری سفارش. با ایجاد فرم رزرو آنلاین، مخاطبان شما قادر خواهند بود که برای دریافت خدمات شما وقت قبلی بگیرند. همچنین شما  با یک طراحی سایت ارزان می توانید با ارائه فرم پیگیری سفارش به ایشان این امکان را دهید تا سفارشات خود را پیگیری کنند. این قابلیت می تواند روند کاری شما را تسهیل کند.در آخر باید بگوئیم که تمامی قالب های ملی پرتال بر اساس آخرین استاندارهای طراحی سایت، ایجاد شده اند. به طور مثال تمامی این قالب ها برای موتورهای جستجوگر بهینه سازی شده اند. به این ترتیب شما می توانید با به روز رسانی مداوم بلاگ خود و هدف گیری کلمات کلیدی مرتبط، پس از مدتی به خوبی در نتایج جستجوی موتورهای جستجوگر در معرض دید قرار بگیرید. همچنین، تمامی سایت هایی که بر روی ملی پرتال ایجاد می شوند، ریسپانسیو هستند. این موضوع به این معنی است که سایت شما در تمامی صفحات نمایشگر، با هر اندازه ای، به خوبی نمایش داده می شود و کاربران می توانند به راحتی از تمامی امکانات سایت شما استفاده کنند.اگر می خواهید وب سایت آتلیه و گالری خود را راه اندازی کنید، ملی پرتال میزبان خوبی برای طراحی سایت گالری شما خواهد بود.


 

طراحی سایت آتلیه